Soukromá základní škola Ostrava - Primaškola

Stránky soukromé základní školy Ostrava - Primaškola. Škola s rozšířenou výukou angličtiny.

OVERVIEW

The web page primaskola.cz currently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have traversed zero pages inside the site primaskola.cz and found nineteen websites referencing primaskola.cz.

PRIMASKOLA.CZ TRAFFIC

The web page primaskola.cz has seen variant amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for primaskola.cz

Traffic ranking (by month) for primaskola.cz

Traffic ranking by day of the week for primaskola.cz

Soukromá mateřská škola - ZDRAVÁ ŠKOLKA Ostrava

700 30 Ostrava - Zábřeh. První soukromá mateřská škola v Ostravě registrovaná. V Rejstříku škol a školských zařízení. Zdravá školka je plnohodnotné předškolní zařízení. S množstvím nadstandardních prvků a možností.

Úvodní strana ZUŠ V.Petrželky

ZÁKLADNÍ UMĚLECKÁ ŠKOLA VILÉMA PETRŽELKY V OSTRAVĚ-HRABŮVCE VÁS VÍTÁ NA SVÝCH INTERNETOVÝCH STRÁNKÁCH. Základní umělecká škola Viléma Petrželky, Ostrava-Hrabůvka, Edisonova 90 je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem. Otevíráme nový obor - VÝUKU KLASICKÉHO TANCE! Bližší informace získáte rozkliknutím aktuality. All right reserved 2015 by ZUŠ V.

Kurz focení, fotokurzy - MojeFotoškola

Je to tedy vlastně VAŠE FOTOŠKOLA. Jsem si toho dobře vědom a udělám vše pro to, aby to tak i nadále zůstalo. Jan Kováč, zakladatel fotoškoly. Více o Honzovi a jeho týmu. Ikdyž mají naše kurzy předem. Nedělá nám problém se s tebou mrknout i na další věci. To, co tě zajímá. Každé odborné slovo vám vysvětlíme. Dokážeme s tebou natrénovat spoustu nových dovedností, abys mohl hned po kurzu fotit mnohem lepší fotky.

WHAT DOES PRIMASKOLA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of primaskola.cz Mobile Screenshot of primaskola.cz Tablet Screenshot of primaskola.cz

PRIMASKOLA.CZ SERVER

Our crawlers detected that the main root page on primaskola.cz took two thousand one hundred and fifty-six milliseconds to download. Our parsers observed a SSL certificate, so in conclusion we consider this site secure.
SECURE
178.251.187.9

We caught that this website is implementing the Apache operating system.

Soukromá základní škola Ostrava - Primaškola

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page primaskola.cz had the following in the homepage, "Učíme v podnětném a zdravém prostoru." I saw that the website stated " Nabízíme bezpečné prostředí a rodinný přístup." They also said " Vedeme žáky k individuálnímu rozvoji i k týmové spolupráci. Na poli vzdělání jsme již více než 20 let. Předáváme ověřené znalosti a dovednosti. Vedeme k úctě k místu, kde jsme se narodili. Podporujeme silné stránky žáků a posilujeme jejich slabé stránky. Jsme otevřeni moderním trendům vzdělávání. Připravujeme děti na život v kosmopolitním světě. Aby žáci věděli, proč se učí." The meta header had Primaškola as the first optimized keyword. This keyword is followed by soukromá škola, výuka angličtiny, and nadané děti which isn't as urgent as Primaškola. The other words primaskola.cz used was bezpečná škola. rodinná atmosféra is included but could not be seen by search parsers.

ANALYZE SUBSEQUENT WEBSITES

Súkromná základná škola

Pozývame Vás na zápis do 1. K zápisu je potrebné priniesť rodný list dieťaťa. Čo vieš o hviezdach - Okresné kolo.

PRIMA ŠKOLKA

Rodiče s dětmi jsou zváni na konkrétní termín prostřednictvím e-mailové pozvánky na základě již podané přihlášky k předškolnímu vzdělávání. V tuto chvíli jsou pozvánky odeslány. Těšíme se na viděnou za pár dní.

Materská škola, Iľjušinova 1, 851 01 Bratislava - Petržalka

Prechod na navigáciu Hlavné menu 2. Na predprimárne vzdelávanie v MŠ Iľjušinova 1,. 16 04 2018 do 27. V MŠ Iľjušinova 1, Bratislava.

Zvolte prosím školu, kterou studujete - PrimaSkripta

Zvolte prosím školu, kterou studujete. Fakulta potravinářské a biochemické technologie. Fakulta tělesné výchovy a sportu. Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská. VŠCHT Praha - Vysoká škola chemicko technologická. SUS VŠCHT - Stavovská unie studentů VŠCHT. UnicaPlasma - Pomozte zachránit lidský život. cz - největší český studentský portál. KFC Dejvice - SO GOOD. PowerPrint - Vytiskneme Vám cokoliv.

Primas Lifestyle

Quarta-feira, 4 de janeiro de 2012. Meninas gostaria muito de agradecer a todas que seguiram o blog primaslifestyle. foi otimo ter vocês por aqui. Mais apartir de hoje ele deixará de existir. Já tem outro no ar, com novo layout, novidades, muita coisa bacana, que vocês também vão adorar. Quero ver todas la comigo.